Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST32ETB202
ST32ETB202
ST32ETB202
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST32ETB202 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST32ETB202
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 2K OHM 0.125W GW TOP ADJ
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST32ETB202 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 2K OHM 0.125W GW TOP ADJ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 95575 pcs Data papier ST-32 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±20%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.134" L x 0.134" W x 0.079" H (3.40mm x 3.40mm x 2.00mm) Serie ST-32
resistive Materiaal Cermet panel Mode 2 kOhms
Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen ST-32ETB 2K OHM (23)
ST-32ETB202
ST32ETB202TR
Aantal beurten 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 2 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment