Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > ST5ETP203
ST5ETP203
ST5ETP203
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST5ETP203 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ST5ETP203
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ST5ETP203 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54843 pcs Data papier ST-5 Series Datasheet
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype Gull Wing temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.266" L x 0.236" W x 0.169" H (6.75mm x 6.00mm x 4.30mm) Serie ST5
resistive Materiaal Cermet panel Mode 20 kOhms
Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen ST-5ETP 20K OHM (203)
ST-5ETP203
ST5ETP203TR
Aantal beurten 14
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment