Huis > producten > condensatoren > Tantalum condensatoren > TAS105M035P1A
TAS105M035P1A
TAS105M035P1A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TAS105M035P1A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TAS105M035P1A
Fabrikant Cornell Dubilier Electronics
Beschrijving CAP TANT 1UF 35V 20% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5145 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer TAS105M035P1A Fabrikant Cornell Dubilier Electronics
Beschrijving CAP TANT 1UF 35V 20% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5145 pcs Data papier TAS Type
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Type Hermetically Sealed Tolerantie ±20%
Size / Dimension 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm) Serie TAS
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Size Code A
Lifetime @ Temp. - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken General Purpose Failure Rate -
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 1µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial
Capaciteit 1µF