Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > CBS100242R5-F2
CBS100242R5-F2
CBS100242R5-F2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CBS100242R5-F2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CBS100242R5-F2
Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 2.5V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 718 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CBS100242R5-F2 Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 2.5V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 718 pcs Data papier CBS Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 2.5V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 18V Voltage - Input (Max) 36V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket Half Brick
Size / Dimension 2.44" L x 2.34" W x 1.04" H (62.0mm x 59.5mm x 26.5mm) Serie CBS
Vermogen (Watt) 59W Verpakking / doos Half Brick
Temperatuur -40°C ~ 100°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP
doeltreffendheid 77% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 23.4A 18V - 36V Input
Current - Output (Max) 23.4A toepassingen ITE (Commercial)