Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > CBS100481R8-R
CBS100481R8-R
CBS100481R8-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CBS100481R8-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CBS100481R8-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 1.8V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 668 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CBS100481R8-R Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 1.8V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 668 pcs Data papier CBS Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 1.8V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 36V Voltage - Input (Max) 76V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket Half Brick
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie CBS
Vermogen (Watt) 42W Verpakking / doos Half Brick
Temperatuur -40°C ~ 100°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP
doeltreffendheid 71% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 23.4A 36V - 76V Input
Current - Output (Max) 23.4A toepassingen ITE (Commercial)