Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > CBS2002403
CBS2002403
CBS2002403
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CBS2002403 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CBS2002403
Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 795 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CBS2002403 Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 795 pcs Data papier CBS Series Instr ManualCBS Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 3.3V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 18V Voltage - Input (Max) 36V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket Half Brick
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie CBS
Vermogen (Watt) 116W Verpakking / doos Half Brick
Andere namen 1776-2028
CBS2002403-ND
Temperatuur -40°C ~ 100°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP
doeltreffendheid 79% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 35A 18V - 36V Input
Current - Output (Max) 35A toepassingen ITE (Commercial)