Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > CES48033-25-R
CES48033-25-R
CES48033-25-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CES48033-25-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CES48033-25-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CES48033-25-R Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1114 pcs Data papier CES Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 3.3V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 36V Voltage - Input (Max) 76V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Serie CES
Vermogen (Watt) 83W Verpakking / doos 8-DIP Module
Temperatuur -40°C ~ 85°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 21 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
doeltreffendheid 91% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 76V Input
Current - Output (Max) 25A toepassingen ITE (Commercial)