LEA100F-9-R
LEA100F-9-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LEA100F-9-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LEA100F-9-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC PS (OPEN FRAME)
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 825 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LEA100F-9-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC PS (OPEN FRAME) Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 825 pcs Data papier LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 9V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm) Serie LEA
Vermogen (Watt) 100W Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Minimale belasting vereist - Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, Universal Input
doeltreffendheid 81% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 11.5A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 11.5A goedkeuringen CE, cURus, TUV