LEA50F-24-R
LEA50F-24-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LEA50F-24-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LEA50F-24-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC PS (OPEN FRAME)
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LEA50F-24-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC PS (OPEN FRAME) Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1014 pcs Data papier LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm) Serie LEA
Vermogen (Watt) 50W Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Minimale belasting vereist - Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, Universal Input
doeltreffendheid 83% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 2.1A goedkeuringen CE, cURus, TUV