LEP240F-48-R
LEP240F-48-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LEP240F-48-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LEP240F-48-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 552 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LEP240F-48-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 552 pcs Data papier LEP Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 48V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm) Serie LEP
Temperatuur -10°C ~ 70°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
doeltreffendheid 87% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 5A goedkeuringen CE, cURus, TUV