LFA100F-15-R
LFA100F-15-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LFA100F-15-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LFA100F-15-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LFA100F-15-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1348 pcs Data papier LFA Series Instr ManualLFA Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 15V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm) Serie LF
Temperatuur -10°C ~ 70°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
doeltreffendheid 85.5% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 6.7A goedkeuringen CE, cURus, TUV