LFA150F-48-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LFA150F-48-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LFA150F-48-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LFA150F-48-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1154 pcs Data papier LFA Series Instr ManualLFA Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 48V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm) Serie LF
Temperatuur -10°C ~ 70°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
doeltreffendheid 88% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 3.2A goedkeuringen CE, cURus, TUV
toepassingen ITE (Commercial)
Gerelateerde producten
  • Deel#:LFA150F-48-S
  • fabrikanten:Cosel