Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > MGS15483R3-R
MGS15483R3-R
MGS15483R3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MGS15483R3-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MGS15483R3-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MGS15483R3-R Fabrikant Cosel
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1977 pcs Data papier MGS Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 3.3V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 36V Voltage - Input (Max) 76V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serie MGS
Vermogen (Watt) 13W Verpakking / doos 6-DIP Module
Temperatuur -40°C ~ 85°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken -
doeltreffendheid 87% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 36V - 76V Input
Current - Output (Max) 4A toepassingen ITE (Commercial)