PBA50F-12-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PBA50F-12-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PBA50F-12-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 941 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PBA50F-12-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 941 pcs Data papier PBA10-150 Series DatasheetPBA, PBW Series Instr Manual
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm) Serie PB
Temperatuur -10°C ~ 71°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
doeltreffendheid 82% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 4.3A goedkeuringen CE, cURus, TUV
toepassingen ITE (Commercial)
Gerelateerde producten
PBA50F-12-TN Image
  • Deel#:PBA50F-12-TN
  • fabrikanten:Cosel
  • Op voorraad:884
  • Deel#:PBA50F-12-RV
  • fabrikanten:Cosel
  • Op voorraad:900
  • Deel#:PBA50F-12-T
  • Op voorraad:1111
PBA50F-12-RN1 Image
  • Deel#:PBA50F-12-RT