PBA600F-48-CF4
PBA600F-48-CF4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PBA600F-48-CF4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PBA600F-48-CF4
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 185 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PBA600F-48-CF4 Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 185 pcs Data papier PBA300-1500 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 48V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm) Serie PB
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
doeltreffendheid 83% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 13A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 13A goedkeuringen CE, cURus, TUV