PBA75F-48-RV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PBA75F-48-RV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PBA75F-48-RV
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 958 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PBA75F-48-RV Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 958 pcs Data papier PBA10-150 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 48V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm) Serie PB
Temperatuur -10°C ~ 71°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
doeltreffendheid 86% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 1.6A goedkeuringen CE, cURus, TUV