PJA600F-12-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PJA600F-12-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PJA600F-12-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 600W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 448 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PJA600F-12-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 600W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 448 pcs Data papier PJA Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm) Serie PJA
Vermogen (Watt) 600W Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, Universal Input
doeltreffendheid 84% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 50A goedkeuringen CE, cURus