PMA100F-12-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PMA100F-12-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PMA100F-12-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 621 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PMA100F-12-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 621 pcs Data papier PMA Series DatasheetPMA Series Instr Manual
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 2kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm) Serie PM
Temperatuur -10°C ~ 70°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
doeltreffendheid 83% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 8.5A goedkeuringen CE, cURus, TUV
toepassingen Medical
Gerelateerde producten
PMA100F-12-N Image
  • Deel#:PMA100F-12-N
  • fabrikanten:Cosel
  • Op voorraad:834
PMA-55 Image
PMA100F-12 Image
  • Deel#:PMA100F-12
  • fabrikanten:Cosel