PMA100F-48-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PMA100F-48-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PMA100F-48-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 608 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PMA100F-48-R Fabrikant Cosel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 48V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 608 pcs Data papier PMA Series DatasheetPMA Series Instr Manual
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 48V Voltage - Isolatie 2kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm) Serie PM
Temperatuur -10°C ~ 70°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist No
Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
doeltreffendheid 86% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 2.1A goedkeuringen CE, cURus, TUV
toepassingen Medical
Gerelateerde producten
  • Deel#:PMA100F-5-J1
  • fabrikanten:Cosel
  • Beschrijving:AC/DC CONVERTER 5V
  • Op voorraad:603
PMA100F-48 Image
  • Deel#:PMA100F-48
  • fabrikanten:Cosel