STMGFS30483R3-R
STMGFS30483R3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STMGFS30483R3-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STMGFS30483R3-R
Fabrikant Cosel
Beschrijving DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STMGFS30483R3-R Fabrikant Cosel
Beschrijving DC/DC CONVERTER 3.3V 25W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1093 pcs Data papier STMG Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 3.3V Voltage - Isolatie 1.5kV
Voltage - Input (Min) 18V Voltage - Input (Max) 76V
Type Open Frame Size / Dimension 4.61" L x 2.05" W x 1.06" H (117.1mm x 52.1mm x 26.9mm)
Serie STMGFS Vermogen (Watt) 25W
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant doeltreffendheid 89%
Current - Output (Max) 7.5A goedkeuringen CE