Huis > producten > schakelaars > Magnetische, Reed Switches > CM15S1015
CM15S1015
CM15S1015
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CM15S1015 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CM15S1015
Fabrikant Coto Technology
Beschrijving SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CM15S1015 Fabrikant Coto Technology
Beschrijving SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5371 pcs Data papier Reed Switches Technical, Appl InfoCM15(S)
Categorie schakelaars Spanning - Schakel DC 200V
Spanning - AC schakelen 200V Type Molded Body
Klemtype Axial, Flat Size - Body 0.640" L x 0.150" W x 0.106" H (16.25mm x 3.80mm x 2.70mm)
Serie CM15S release Time 0.2ms
Ontgrendelbereik - Vermogen - Nominale 10VA
Packaging Bulk Andere namen 420-1047
Temperatuur -40°C ~ 125°C opereren Time 0.5ms
Bedien Bereik 10 ~ 15AT montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lengte - Overall 1.360" (34.54mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte boven Board -
gedetailleerde beschrijving Molded Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 15AT Operate Range 10VA 500mA (AC/DC) 200V Surface Mount Huidige - Schakelen 500mA (AC/DC)
Current - Carry 1.5A (AC/DC) Circuit SPST-NO
Capaciteit 0.3pF