Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs - Modules > F1842SD1600
F1842SD1600
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F1842SD1600 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F1842SD1600
Fabrikant Crydom
Beschrijving MODULE SCR/DIODE 40A 600VAC
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 648 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F1842SD1600 Fabrikant Crydom
Beschrijving MODULE SCR/DIODE 40A 600VAC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 1.6kV
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V Structuur Series Connection - All SCRs
Serie - Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal SCR, Diodes 2 SCRs montage Type Chassis Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1000A @ 60Hz Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA