Huis > producten > relays > Solid State Relays > GNR45BCZ
GNR45BCZ
GNR45BCZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GNR45BCZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GNR45BCZ
Fabrikant Crydom
Beschrijving SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 758 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer GNR45BCZ Fabrikant Crydom
Beschrijving SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 758 pcs Data papier GNR 45MM Series Datasheet
Categorie relays Voltage - Load 48V ~ 600V
Voltage - Input 90 ~ 140VAC Klemtype Screw Terminal
Leverancier Device Pakket - Serie GNR
Packaging Bulk Verpakking / doos Module
Output Type AC, Zero Cross Andere namen CC2616
GNR45BCZ-ND
montage Type DIN Rail Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks load Current 45A