P38-12S-FST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P38-12S-FST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P38-12S-FST
Fabrikant Daburn
Beschrijving AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 594 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P38-12S-FST Fabrikant Daburn
Beschrijving AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 594 pcs Data papier P3, P5 Series
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Input 105 ~ 125 VAC
Type Enclosed Size / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm)
Serie P3 Vermogen (Watt) -
Temperatuur -25°C ~ 71°C Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Minimale belasting vereist -
Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks Kenmerken -
doeltreffendheid - gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1A 105 ~ 125 VAC Input
Current - Output (Max) 1A goedkeuringen CE, cURus, UL