Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CMF552R2100FKBF
CMF552R2100FKBF
CMF552R2100FKBF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CMF552R2100FKBF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CMF552R2100FKBF
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 2.21 OHM 1/2W 1% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 70470 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CMF552R2100FKBF Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 2.21 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 70470 pcs Data papier CMFxx Series, Industrial
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serie CMF
panel Mode 2.21 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 175°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 2.21 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Samenstelling Metal Film