Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CPCF079K100JE66
CPCF079K100JE66
CPCF079K100JE66
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CPCF079K100JE66 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CPCF079K100JE66
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 9.1K OHM 7W 5% RADIAL
(in US Dollars)
800 pcs1600 pcs5600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CPCF079K100JE66 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 9.1K OHM 7W 5% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 56820 pcs Data papier CPCC, CPCF High Volume
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±400ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm) Serie CPCF
panel Mode 9.1 kOhms Vermogen (Watt) 7W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -65°C ~ 225°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.594" (40.50mm)
Kenmerken Flame Proof, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 9.1 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Samenstelling Metal Oxide Film