Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CPF1249R00BEEE6
CPF1249R00BEEE6
CPF1249R00BEEE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CPF1249R00BEEE6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CPF1249R00BEEE6
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RESISTOR METAL FILM 1W 249 OHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CPF1249R00BEEE6 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RESISTOR METAL FILM 1W 249 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 129039 pcs Data papier CPF
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Serie CPF
panel Mode 249 Ohms Vermogen (Watt) 1W