Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CPL07R0200JB143
CPL07R0200JB143
CPL07R0200JB143
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CPL07R0200JB143 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CPL07R0200JB143
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 0.02 OHM 7W 5% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 17481 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CPL07R0200JB143 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 0.02 OHM 7W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 17481 pcs Data papier CPL Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±300ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm) Serie CPL
panel Mode 20 mOhms Vermogen (Watt) 7W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Temperatuur -65°C ~ 275°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 20 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Samenstelling Wirewound