Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IM04ST1R0F
IM04ST1R0F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IM04ST1R0F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IM04ST1R0F
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-4 1 1% RJ4
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IM04ST1R0F Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-4 1 1% RJ4 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4825 pcs Data papier IM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) afscherming Unshielded
Serie IM ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Phenolic
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 25MHz
Inductie 1µH Hoogte - Zittend (Max) -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 200MHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 1µH Unshielded Molded Inductor 785mA 290 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Huidige score 785mA Current - Verzadiging -