Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IM06SS471K
IM06SS471K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IM06SS471K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IM06SS471K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-6 470 10% RJ5
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IM06SS471K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-6 470 10% RJ5 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4895 pcs Data papier IM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm) afscherming Unshielded
Serie IM ratings -
Q @ Freq 65 @ 790kHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Iron
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 790kHz
Inductie 470µH Hoogte - Zittend (Max) -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 4MHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 470µH Unshielded Molded Inductor 95mA 11.1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11.1 Ohm Max
Huidige score 95mA Current - Verzadiging -