Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IM09ET101K
IM09ET101K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IM09ET101K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IM09ET101K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-9 100 10% ET E2
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IM09ET101K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-9 100 10% ET E2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4268 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.560" L (6.35mm x 14.23mm) afscherming Unshielded
Serie IM ratings -
Q @ Freq 65 @ 2.5MHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Iron
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 2.5MHz
Inductie 100µH Hoogte - Zittend (Max) -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 10.7MHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 100µH Unshielded Molded Inductor 155mA 3.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Huidige score 155mA Current - Verzadiging -