Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IMC1812EB390K
IMC1812EB390K
IMC1812EB390K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMC1812EB390K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMC1812EB390K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 39UH 150MA 4.5 OHM SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IMC1812EB390K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 39UH 150MA 4.5 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 136683 pcs Data papier IMC1812
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) afscherming Unshielded
Serie IMC-1812 ratings -
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Iron Powder Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 39µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 11MHz
gedetailleerde beschrijving 39µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 4.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Huidige score 150mA Current - Verzadiging -