Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IMS02BH2R7K
IMS02BH2R7K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMS02BH2R7K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMS02BH2R7K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IMS-2 2.7 10% B08
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IMS02BH2R7K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IMS-2 2.7 10% B08 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5750 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) afscherming Shielded
Serie IMS-2 ratings -
Q @ Freq 48 @ 7.9MHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Iron
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 7.9MHz
Inductie 2.7µH Hoogte - Zittend (Max) -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 90MHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 2.7µH Shielded Molded Inductor 193mA 1.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Huidige score 193mA Current - Verzadiging -