Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IMS05EV562K
IMS05EV562K
IMS05EV562K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IMS05EV562K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IMS05EV562K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IMS-5 5.6K 10% EV E2
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IMS05EV562K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IMS-5 5.6K 10% EV E2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5883 pcs Data papier IMS-5 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie IMS-5 ratings -
Q @ Freq 44 @ 250kHz Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 250kHz
Inductie 5.6mH Hoogte - Zittend (Max) -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 730kHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 5.6mH Shielded Molded Inductor 28mA 98.9 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 98.9 Ohm Max
Huidige score 28mA Current - Verzadiging 17mA