Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1210BN1R2K
ISC1210BN1R2K
ISC1210BN1R2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1210BN1R2K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1210BN1R2K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 390MA 650 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 128331 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1210BN1R2K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 390MA 650 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 128331 pcs Data papier ISC1210
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1210 ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Iron Powder Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Inductiefrequentie - test 7.96MHz Inductie 1.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 110MHz
gedetailleerde beschrijving 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 390mA 650 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Huidige score 390mA Current - Verzadiging -