Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1210ER220K
ISC1210ER220K
ISC1210ER220K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1210ER220K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1210ER220K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1210ER220K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 168518 pcs Data papier ISC1210
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1210 ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Iron Powder Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 16MHz
gedetailleerde beschrijving 22µH Shielded Wirewound Inductor 150mA 3.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Huidige score 150mA Current - Verzadiging -