Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1210ER390J
ISC1210ER390J
ISC1210ER390J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1210ER390J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1210ER390J
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 39UH 105MA 5.9 OHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1210ER390J Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 39UH 105MA 5.9 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 138909 pcs Data papier ISC1210
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1210 ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Iron Powder Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 39µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 14MHz
gedetailleerde beschrijving 39µH Shielded Wirewound Inductor 105mA 5.9 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 5.9 Ohm Max
Huidige score 105mA Current - Verzadiging -