Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1812ER221K
ISC1812ER221K
ISC1812ER221K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1812ER221K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1812ER221K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 220UH 105MA 6.3 OHM
(in US Dollars)
1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1812ER221K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 220UH 105MA 6.3 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 108261 pcs Data papier ISC-1812 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1812 ratings -
Q @ Freq 40 @ 796kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Andere namen 541-1616-2
ISC1812ER221K-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 796kHz
Inductie 220µH Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 4.2MHz gedetailleerde beschrijving 220µH Shielded Wirewound Inductor 105mA 6.3 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 6.3 Ohm Max Huidige score 105mA