Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > LVR01R0300FS70
LVR01R0300FS70
LVR01R0300FS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LVR01R0300FS70 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LVR01R0300FS70
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 0.03 OHM 1% 1W AXIAL WW
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 64755 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LVR01R0300FS70 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 0.03 OHM 1% 1W AXIAL WW Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 64755 pcs Data papier LVR Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±400ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm) Serie LVR
panel Mode 30 mOhms Vermogen (Watt) 1W