Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RCP0505B47R0JS3
RCP0505B47R0JS3
RCP0505B47R0JS3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RCP0505B47R0JS3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RCP0505B47R0JS3
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES SMD 47 OHM 5% 1.4W 0505
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 100088 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer RCP0505B47R0JS3 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES SMD 47 OHM 5% 1.4W 0505 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 100088 pcs Data papier RCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±150ppm/°C Leverancier Device Pakket 0505
Size / Dimension 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) Serie RCP
panel Mode 47 Ohms Vermogen (Watt) 1.4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0505 (1412 Metric)
Temperatuur -65°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.025" (0.64mm)
Kenmerken Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 47 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Samenstelling Thick Film