Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RCP1206B91R0JEB
RCP1206B91R0JEB
RCP1206B91R0JEB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RCP1206B91R0JEB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RCP1206B91R0JEB
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES SMD 91 OHM 5% 2.4W 1206
Product parameter
Onderdeel nummer RCP1206B91R0JEB Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES SMD 91 OHM 5% 2.4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 84614 pcs Data papier RCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±150ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Serie RCP
panel Mode 91 Ohms Vermogen (Watt) 2.4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -65°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.025" (0.64mm)
Kenmerken Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 91 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Samenstelling Thick Film