Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RCP1206W100RJS6
RCP1206W100RJS6
RCP1206W100RJS6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RCP1206W100RJS6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RCP1206W100RJS6
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES SMD 100 OHM 5% 2.4W 1206
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 27524 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
300 pcs600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RCP1206W100RJS6 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES SMD 100 OHM 5% 2.4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 27524 pcs Data papier RCP Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±150ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Serie RCP
panel Mode 100 Ohms Vermogen (Watt) 2.4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -65°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 19 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.025" (0.64mm)
Kenmerken Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 100 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Samenstelling Thick Film