Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RLR07C32R4FSRE6
RLR07C32R4FSRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RLR07C32R4FSRE6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RLR07C32R4FSRE6
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 32.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 202389 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RLR07C32R4FSRE6 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 32.4 OHM 1% 1/4W AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 202389 pcs Data papier ERL (Military RLR)
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Serie Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
panel Mode 32.4 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RLR07C32R4FSRE6-MIL Temperatuur -65°C ~ 150°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Military, Moisture Resistant, Weldable
Failure Rate S (0.001%) gedetailleerde beschrijving 32.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film