Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RN55D6191FRE6
RN55D6191FRE6
RN55D6191FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RN55D6191FRE6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RN55D6191FRE6
Fabrikant Vishay Dale
Beschrijving RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 797151 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RN55D6191FRE6 Fabrikant Vishay Dale
Beschrijving RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 797151 pcs Data papier CMF (Military RN/RL)
Categorie weerstanden Nominale spanning - AC -
Voltage - Working 0.125W, 1/8W Voltage - Breakdown Axial
Dikte (Max) ±100ppm/°C Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Serie Military, MIL-R-10509/7, RN55 RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarisatie Axial Andere namen RN55D6191FRE6-MIL
Temperatuur -65°C ~ 175°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer RN55D6191FRE6
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
FIFO's 2 Uitgebreide beschrijving 6.19k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Beschrijving RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL