Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RN60C2002DR36
RN60C2002DR36
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RN60C2002DR36 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RN60C2002DR36
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 20K OHM 1/4W .5% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 392893 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RN60C2002DR36 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 20K OHM 1/4W .5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 392893 pcs Data papier CMF (Military RN/RL)
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Serie Military, MIL-R-10509/1, RN60
panel Mode 20 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN60C2002DR36-MIL Temperatuur -65°C ~ 175°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 20 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film