Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RN60C4530CBSL
RN60C4530CBSL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RN60C4530CBSL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RN60C4530CBSL
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 453 OHM 1/4W .25% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 70031 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs300 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RN60C4530CBSL Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 453 OHM 1/4W .25% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 70031 pcs Data papier CMF (Military RN/RL)
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.25%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) Serie Military, MIL-R-10509/1, RN60
panel Mode 453 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen RN60C4530CBSL-MIL Temperatuur -65°C ~ 175°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 453 Ohms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film