Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RN65D1820FRE6
RN65D1820FRE6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RN65D1820FRE6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RN65D1820FRE6
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 182 OHM 1/2W 1% AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 247282 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RN65D1820FRE6 Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 182 OHM 1/2W 1% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 247282 pcs Data papier CMF (Military RN/RL)
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) Serie Military, MIL-R-10509/2, RN65
panel Mode 182 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RN65D1820FRE6-MIL Temperatuur -65°C ~ 175°C
Aantal Beëindiging 2 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 182 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film