Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > TNPW120674K1DETA
TNPW120674K1DETA
TNPW120674K1DETA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TNPW120674K1DETA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TNPW120674K1DETA
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 74.1K OHM 0.5% 1/4W 1206
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 205138 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TNPW120674K1DETA Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving RES 74.1K OHM 0.5% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 205138 pcs Data papier TNPW Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie TNPW
panel Mode 74.1 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 37 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Military Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 74.1 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film Samenstelling Thin Film