10GENW3E-R
10GENW3E-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 10GENW3E-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 10GENW3E-R
Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
(in US Dollars)
180 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 10GENW3E-R Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12416 pcs Data papier GEN Series, Snap-In Mounting TypePart Number Guide
Categorie Connectors, Interconnects Voltage - UL -
Voltage - IEC 115/250VAC Beëindiging Wire Leads
Switch functies - Serie GE
panel Dikte 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm) Paneeluitsparing Dimensions Rectangular - 28.45mm x 21.90mm
Packaging Bulk Andere namen 1144-1148
Aantal posities 3 montage Type Panel Mount, Snap-In
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Zekeringhouder, lade -
Zekering No filter Type Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Current - UL - Current - IEC 10A