20GEEG3E-R
20GEEG3E-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 20GEEG3E-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 20GEEG3E-R
Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 20GEEG3E-R Fabrikant Delta Electronics
Beschrijving PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9483 pcs Data papier 20GEEG3E-R Spec SheetGE SeriesPart Number Guide
Categorie Connectors, Interconnects Voltage - UL -
Voltage - IEC 115/250VAC Beëindiging Quick Connect
Switch functies - Serie GE
panel Dikte - Paneeluitsparing Dimensions Rectangular - 34.50mm x 26.50mm
Packaging Bulk Andere namen 1144-1045
20GEEG3ER
Aantal posities 3 montage Type Panel Mount, Flange
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Zekeringhouder, lade -
Zekering No filter Type Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Current - UL - Current - IEC 20A